GENT JAZZ 2018

Gent Jazz Festival, dat is van 29 juni t.e.m. 8 juli feest in de prachtige abdijtuinen van de Gentse Bijloke! Met onder meer ex-Talking Heads frontman David Byrne, jazzwoman extraordinaire Melanie De Biasio, Sir Tom Jones, topgroep Hudson met Scofield, Medeski, DeJohnette & Grenadier, Italiaanse legende Paolo Conte, free jazzkoning Pharoah Sanders & de strafste hiphoppers van The Roots.

Programma & tickets via https://gentjazz.com/nl/nieuws/gent-jazz-festival-2018


June 29th, 2018

MAIN STAGE

22.30u: DAVID BYRNE
20.30u: NNEKA
18.30u: BAXTER DURY
16.30u: GHOSTPOET

GARDEN STAGE

00.00u: WWWater
21.50u: JTOTHEC
19.50u: JTOTHEC
17.50u: JTOTHEC


July 1st, 2018

MAIN STAGE

19.30u: TBC
17.30u: MELANIE DE BIASIO
15.30u: TBC
13.30u: STEIGER

GARDEN STAGE

21.00u: TRISTAN
18.50u: LE MANOU
16.50u: SCREENS
14.50u: GILMAN


July 3rd, 2018

MAIN STAGE

22.30u: TOM JONES
20.30u: LADY LINN & HER MAGNIFICENT BIGBAND
18.30u: STEPHANE BELMONDO TRIO - LOVE FOR CHET
16.30u: TBC

GARDEN STAGE

00.00u: TBC
21.50u: MYRDDIN & TINEKE POSTMA
19.50u: MYRDDIN & IMRE DE CAUTER
17.50u: MYRDDIN & NATHAN DAEMS


July 5th, 2018

MAIN STAGE

22.30u: HUDSON
20.30u: CHICO FREEMAN PLUS+TET
18.30u: BRAD MEHLDAU TRIO
16.30u: LORIERS - POSTMA - GERSTMANS

GARDEN STAGE

00.00u: TOO NOISY FISH
21.50u: SAL LA ROCCA 4TET
19.50u: SAL LA ROCCA 4TET
17.50u: SAL LA ROCCA 4TET


July 6th, 2018

MAIN STAGE

22.30u: PAOLO CONTE
20.30u: KANDACE SPRINGS
18.30u: JEF NEVE 'SPIRIT CONTROL'
16.30u: IGOR GEHENOT'S DELTA

GARDEN STAGE

00.00u: ISOLDE XL
21.50u: BART DEFOORT QUINTET
19.50u: BART DEFOORT QUINTET
17.50u: BART DEFOORT QUINTET


July 7th, 2018

MAIN STAGE

22.30u: PHAROAH SANDERS WITH SPECIAL GUEST NICHOLAS PAYTON
20.30u: VIJAY IYER SEXTET
18.30u: JASON MORAN AND THE BANDWAGON
16.30u: FUNDAMENT

GARDEN STAGE

00.00u: DAN WEISS STAREBABY: METAL JAZZ
21.50u: AMBROSE AKINMUSIRE
19.50u: AMBROSE AKINMUSIRE
17.50u: AMBROSE AKINMUSIRE


July 8th, 2018

MAIN STAGE

22.30u: THE ROOTS
20.30u: SELAH SUE
18.30u: BLACKWAVE
16.30u: MOONCHILD

GARDEN STAGE

00.00u: THECOLORGREY + GUESTS
21.50u: DVTCH NORRIS
19.50u: KID
17.50u: DARRELL COLE


our partners:

Clemens Communications


Silvère Mansis
(10.9.1944 - 22.4.2018)
foto © Dirck Brysse


Rik Bevernage
(19.4.1954 - 6.3.2018)
foto © Stefe Jiroflée

VKH Torhout

 

Special thanks to our photographers:

Annie Boedt
Klaas Boelen
Henning Bolte

Serge Braem
Cedric Craps
Christian Deblanc
Cindy De Kuyper

Koen Deleu
Ferdinand Dupuis-Panther
Anne Fishburn
Robert Hansenne
Stefe Jiroflée
Jos L. Knaepen
Hugo Lefèvre

Jacky Lepage
Olivier Lestoquoit
Eric Malfait
Nina Contini Melis
Arnold Reyngoudt
Jean Schoubs
Willy Schuyten

Frank Tafuri
Jean-Pierre Tillaert
Tom Vanbesien
Jef Vandebroek
Geert Vandepoele
Guy Van de Poel
Cees van de Ven
Donata van de Ven
Harry van Kesteren
Geert Vanoverschelde
Roger Vantilt
Patrick Van Vlerken
Marie-Anne Ver Eecke

Jan Vernieuwe
Anders Vranken


and to our writers:

Robin Arends
Marleen Arnouts
Henning Bolte
Danny De Bock
Ferdinand Dupuis-Panther
Paul Godderis
Jean-Pierre Goffin
Bernard Lefèvre
Claude Loxhay
Etienne Payen
Herman te Loo
Georges Tonla Briquet
Iwein Van Malderen
Olivier Verhelst